Doprava

Na našem e-shopu Ergonomie si zakládáme na tom, aby doručení vašich objednávek bylo co nejpohodlnější a nejrychlejší. Proto nabízíme několik možností dopravy, ze kterých si můžete vybrat dle vašich potřeb a preferencí. Při výběru způsobu dopravy bereme v úvahu jak pohodlí našich zákazníků, tak i co nejnižší náklady na dopravu.

PPL - výdejní místa

Tento způsob dopravy vám umožňuje vybrat si jedno z mnoha odběrných míst, kde si můžete svou objednávku vyzvednout v čase, který vám nejlépe vyhovuje. Je to ideální volba pro ty, kteří chtějí mít flexibilitu při převzetí zásilky. Navíc je tato služba zdarma.

PPL - dopoledne na adresu

Pokud preferujete doručení přímo na vaši adresu, můžete zvolit PPL - dopoledne na adresu. Zásilka vám bude doručena v dopoledních hodinách, což je výhodné pro ty, kteří chtějí mít svou objednávku doručenou co nejdříve. Cena této služby je 99 Kč.

PPL - odpoledne na adresu

Pro ty, kteří jsou dopoledne zaneprázdněni, nabízíme možnost doručení v odpoledních hodinách. Služba PPL - odpoledne na adresu zajišťuje, že si můžete zásilku převzít pohodlně po pracovní době nebo jiných dopoledních povinnostech. Cena této služby je rovněž 99 Kč.

Vyberte si způsob dopravy, který vám nejvíce vyhovuje, a my se postaráme o to, aby vaše objednávka dorazila rychle a bezpečně. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně dopravy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme.

 

 

 

Zpět do obchodu